Asukohad

SuperNova Kino
Narva mnt 27
Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
4. korrus

SW15_Home

SuperNova kino asub BFMi 4. korrusel ja on Eesti ainuke ülikoolikino, mis on varustatud kaasaegseima projektsiooni ja helitehnikaga. See 105-kohaline kino on just paraja suurusega, et segamatult filmimaailmaisse sukelduda.

BFM on kauaaegne Sleepwalkers festivali kodu ja partner, luues inspireeriva silla uute andekate filmitegijate ja pulbitseva lühifilmimaailma vahele väljaspool.

 

Sleepwalkers Cinema
Telliskivi 60A, Must Saal

sw16_sw-cinema

Sleepwalkers Cinema on POP-UP kino, mis sel aastal asub Telliskivi loomelinnakus. Traditsioonidele truuks jäädes saab ka tänavu maailmatasemel filme nautida linna kõige ägedama atmosfääriga kinosaalis, kus end novembrikuist kaamost trotsides mugavalt kott-tooli kerra tõmmata ja filmi sukelduda.

Sisse saab saali läbi Reval kohviku või läbi F-hoone.

 

Erinevate Tubade Klubi
Telliskivi 60 A1
4. korrus

sw16_etk_kinosaal

Erinevate Tubade Klubi on unikaalse olemisega koht, mis peamiselt toimetab teatri- ja muusikaürituste korraldaja ja majutajana. ETK tervitab sind omamoodi muheledes juba garderoobis ja juhatab su edasi justkui su enda mõnusalt hubasesse elutuppa.

 

KUIDAS TULLA?
BFM asub Tallinna Ülikooli peahoone taga hoovis. Hoovi saad Narva mnt poolt lähenedes TLÜ vana ja uue maja vahelisest kangialusest. Hoovi saab hõlpsasti ka Tuukri tänava poolt.

Hobujaama peatusest saab meieni trammidega 1 ja 3,
sõita tuleb vaid 1 peatus – kuni “Tallinna Ülikoolini”
Jalutades jõuad meieni 10 minutiga.
Autoga tulles saad auto parkida Uus-Sadama ja Tuukri tänava EuroPark parklatesse või ümberkaudsetele tänavatele (asud Kesklinna tsoonis).

TELLISKIVI 
Hobujaama peatusest saab meieni trammiga 2 (Balti jaam). Sealt jõuad jalutades meieni ca 10 minutiga.
Jalutades jõuad vanalinnast meieni 15 minutiga.
Autoga tulles saad auto parkida EuroPark parklatesse või ümberkaudsetele tänavatele (asud Kesklinna tsoonis).

TEISED KINOD
Teiste kinode kohta leiad infot siit!