Töötoad

2015 toimus töötuba ”Teisel pool vaikust
11.00-17.00, BFM (TV stuudio)

Töötuba “Teisel pool vaikust” pakub 18. novembril 2015 Rahvusvahelise Lühifilmide Festivali Sleepwalkers raames filmitegijatele, helioperaatoritele ja heliloojatele võimaluse luua koostöövõrgustikke. Üritus korraldatakse koostöös Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning INU Mediaga.

Vahet ei ole, kas jutt on lühi- või mängufilmidest, dokumentaalfilmidest või animatsioonidest – heli ja muusika on ühed olulisimad väljundid publikule tervikliku kogemuse pakkumisel. Parim viis nende loominguliste protsesside lahkamiseks on kokku kutsuda filmitegijad, helioperaatorid ja heliloojad, et nad saaksid jagada oma kogemusi, meetodeid ja mõjutusi.

Ürituse raames on võimalik saada intiimne pilguheit nende protsesside telgitagustesse ning lahata heli, muusika ja filmimaailma spetsialistide seoseid. Seda kõike rahvusvaheliste külalisesinejate silmade läbi, kes on töötanud eri žanritega – alates tummfilmidest ning lõpetades dokumentaalfilmidega.

Töötoa eesmärk pikemas perspektiivis on valdkonnas tegutsevate spetsialistide vahel kutseliste suhete loomine. Esimene samm selle suunas on tutvumine inimestega, kellega võiks (või ehk peaks) lähitulevikus koos töötama.

 

inumedia_web

BFM-kaksiklogo est eng