Vabatahtlikud

Rahvusvaheline Lühifilmide Festival Sleepwalkers toetub igal aastal suuresti 25-30 rõõmsameelse vabatahtliku pühendumisele. Otsime vabatahtlikke, kes jagavad meie südamesoovi toetada lühifilmi žanri. Vabatahtlikel on tähtis roll kogu festivali programmis ja üritustel.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kui Sul on küsimusi, millele meie vabatahtlike leheküljel vastust ei leia, siis palun võta meiega ühendust meili teel: siiri.haidma@poff.ee.

KUIDAS SAADA VABATAHTLIKUKS RAHVUSVAHELISEL LÜHIFILMIDEFESTIVALIL SLEEPWALKERS

Vajame vabatahtlikke kõigis festivali valdkondades; fotograafidest eriürituste abilisteni.

KUIDAS

  1. Vabatahtlikuks kandideerida: Vabatahtlike kandideerimisperiood avatakse eelseisvaks festivaliks tavaliselt septembris-oktoobris. 2016. aastaks kandideerimine on nüüd avatud!
  2. Vabatahtlike osakonnaga tutvuda: Kui oleme Sinu taotluse läbi vaadanud, lepime kokku kohtumise, et rääkida festivali võimalustest ja vastata tekkinud küsimustele. NB! Vabatahtlikuks kandideerimine ei garanteeri kohta vabatahtlikuna; eelisjärjekorras võetakse vabatahtlikeks eelmiste aastate “vilistlasi”.
  3. Töö: Kui vabatahtliku huvid ja festivali vajadused omavahel sobivad, pakutakse vabatahtlikule tööd mõnes festivali osakonnas, tavaliselt oktoorbris.
  4. Ajakava/ülesanne: Mõnel ülesandel võib olla täpsem ajakava, teised on lähtuvad sündmustest, tasub olla valmis selleks, et pead olema paindlik.
  5. Õpi, registreeru ja osale festivalil! Mõnel juhul võidakse vabatahtlikult oodata täienduskoolitusel osalemist. Kõik vabatahtlikud registreeruvad enne vabatahtliku töö algust, et saada festivali kaelakaart. Vabatahtlikud saavad töötada vahetustega, osaleda üritustel, vaadata filme ja (võibolla) magada või unes kõndida (ka kõik ülalmainitud variandid on võimalikud).

Kui oled valmis ainulaadseks kogemuseks ning valmis panustama vähemalt nädal aega suurepärasele lühifilmide festivalile, loe edasi ja liitu meiega novembris BFMis (ja sel aastal ka Telliskivis).

Saada oma CV ja motivatsioonikiri (selgitades, miks Sa tahad saada osa Sleepwalkersist ja mida Sa saaksid – tuginedes enda kogemustepagasile – festivalile pakkuda), aadressil siiri.haidma@poff.ee hiljemalt 17. oktoobril 2016.

FESTIVALI OSAKONNAD

Vabatahtlikel on palju võimalusi festivalil osalemiseks. Ülevaade võimalikest töövaldkondadest:

KÜLALISED Saad olla vahelüli festivali ja külaliste vahel.
TURUNDUS /
KOMMUNIKATSIOON 
Video/sisu toimetamine, fotograafia, sotsiaalmeedia toimetamine, kirjutamine ja festivali kuvaga seotud ülesanded.
PRODUKTSIOON Festivali telgitagused, produktsiooniga seotud tööd, tehniline tugi.
ÜRITUSED Abilised, kes aitavad korraldada, üles seada ja
maha võtta  festivali üritusi
(tööajad võivad olla ka hilistel õhtutundidel).
PAINDLIKUD VABATAHTLIKUD Paindlikud vabatahtlikud liiguvad eri ametite vahel
või määratakse neid kindlasse rolli, osakonnas, kus vajatakse abi.