Vitamiiniprogramm

telliskivi_logo_veeb

Uus aasta saabub publikule uute vitamiiniannustega, mida on paras pikkade pimedate ööde üleelamiseks sisse võtta. Nagu alati, keskendub programm alla kümneminutilistele filmidele, mis on naljakad, tobedad või filmipiire nihutavad. Lühikese, teravmeelse filmišokina laevad mõlemad programmid sind uue energiaga, et saaksid seansilt lahkuda tõeliselt hea tujuga.

Esimene vitamiiniannus toob endaga komöödialaengu ja seda filmidega, mille eesmärgiks on sind suure häälega naerma ajada ning mis panevad mõistma, et lühifilm on naljategemiseks kõige õigem vahend. Teine doos läheb aga eksperimentaalsemat ja dokumentaalsemat rada filmidega, mis mängivad oma väljendusvahenditega – pildi ja heliga.

Programmis näeb mitmete Sleepwalkersi veteranide tagasitulekut. Nende hulgas on oma uute filmidega legendaarne Briti eksperimentaalfilmide režissöör John Smith, Simon Ellis ja festivali ammune sõber Alexei Dmitriev

Retsept on sulle välja kirjutatud, sinu asi on nüüd rohule järgi tulla. Usalda meid. Sa tunned end pärast oma vitamiinide võtmist märksa erksamana.